06.09.2024 12:18

12 років ЦНАПи надають адмінпослуги.

e51e3ead-66a8-40c1-94f2-c08ec45f5d94.jpg

Якісні державні послуги в кожному куточку України. Центрам надання адмінпослуг — 12 років

Попри війну та постійні обстріли Центри надання адміністративних послуг не просто продовжують працювати, а трансформуються та пристосовуються до викликів повномасштабного вторгнення. Ми знаємо історії, коли навіть під час окупації адміністратори ЦНАПів допомагали громадянам оформлювати послуги. По-справжньому незламні українці.

Після деокупації ЦНАПи оперативно відновлюють роботу, а якщо приміщення пошкоджені або зруйновані — адміністратори допомагають населенню в модульних ЦНАПах або за допомогою Мобільних ЦНАПів і кейсів. Такі сервіси особливо важливі для людей старшого віку, людей з інвалідністю та маломобільних груп населення, адже всі українці повинні мати рівні можливості.

Мережа ЦНАП сьогодні — це:

🏫 понад 1 300 сучасних та безбарʼєрних Центрів по всій Україні

👥 14 150 професійних адміністраторів, які допомагають українцям оформлювати послуги швидко та доступно

💻 до 600 адмінпослуг, які можна отримати без біганини по різних установах, і понад 20 з них — для ветеранів

👍🏻 майже 95% задоволених сервісом відвідувачів

🏢 76 Дія.Центрів

Також постійно розширюємо перелік цифрових послуг та проводимо навчання для адміністраторів, щоб вони ще швидше та ефективніше допомагали відвідувачам користуватися онлайн-сервісами.

Вдячні працівникам ЦНАПів за професійну роботу й допомогу українцям у найскладніші часи. Разом будуємо найзручнішу державу 💪🏻