20.08.2024 09:18

Інформаційна кампанія, приурочена до Дня Незалежності України та Дня Державного прапора України.

372235e9-4dbb-4044-8c44-11555b283352.jpg

🇺🇦 Повідомляємо про старт інформаційної кампанії, приуроченої до Дня Незалежності України та Дня Державного прапора України. Це одні з найважливіших дат, які українці відзначають щорічно.

24 серпня 1991 року відбулася позачергова сесія Верховної Ради УРСР, протягом якої було ухвалено Акт проголошення незалежності і дві постанови: «Про проголошення незалежності України» та «Про військові формування в Україні».

23 серпня, починаючи з 2004 року, в Україні вшановують один з трьох ключових державних символів — синьо-жовтий стяг.

Державний прапор України був офіційно затверджений Верховною Радою України 28 січня 1992 року та уособлює символ незалежності та суверенітету нашої держави. Жовто-блакитні кольори стягу відображають історичні та культурні традиції українського народу. Державний символ поєднує у собі дві горизонтальні смуги — верхню жовту і нижню блакитну, де жовтий колір символізує багатство та родючість української землі, а блакитний — мирне небо та гідність народу.