20.08.2024 07:58

Актуалізуйте дані В Реєстрі територіальної громади.

a3299588-f1cb-4b17-b93a-c72e1133bec4.png

НАГАДУЄМО про необхідність актуалізації персональних даних в РТГ! З моменту відновлення доступу до Реєстру територіальної громади, дані щодо мешканців громади наповнюються щоденно. Адміністраторами відділу ЦНАП Великокопанівської сільської ради проводиться уточнення та актуалізація даних про зареєстрованих осіб у кожному населеному пункті Великокопанівської громади. Проте, залишається відсоток мешканців громади, дані яких змінились, але інформація в реєстрі залишилась попередньою або дані громадян просто не внесені до РТГ. Зокрема звертаємо увагу, що відомості про зареєстроване місце проживання малолітніх та неповнолітніх дітей в РТГ майже відсутні. Громадяни, дані яких внесені в Реєстр та актуалізовані, зможуть не витрачати свій особистий час для отримання різного виду довідок із питань реєстрації місця проживання, а також за спрощеною процедурою отримувати послуги. Відсутність даних в РТГ в подальшому унеможливлює для громадян отримання електронних публічних послуг. Тому, звертаємось до всіх мешканців громади! Для перевірки існуючих електронних даних за адресою місця реєстрації, мешканцям Великокопанівської територіальної громади пропонуємо, у зручний для кожного спосіб, звернутися до Центру надання адміністративних послуг з метою уточнення:

✅ чи всі зареєстровані у житловому приміщенні мешканці внесені до Реєстру;

✅ чи правильно занесені до Реєстру персональні дані мешканців; внести в базу даних неповнолітніх.

Тільки після повної актуалізації даних в Реєстрі територіальної громади жителі громади зможуть отримати Витяг про місце реєстрації.

📌 ідентифікаційний код (всіх зареєстрованих);

📌 свідоцтво про народження (дітям до 14-ти років);

📌 правовстановлюючі документи на житло;

📌 свідоцтво про шлюб (при зміні прізвища).

Телефон для довідок: +38(096)1298685, пошта для звернень: vkopani_cnap@ukr.net

a8a1d2ec-0290-4b10-9f70-b1af1664039a.png